Odběr informací  

 
 


 
 
Odběr informací

Vážení návštěvníci, na našich www stránkách můžete od 1. června 2012 využívat novou službu "ODBĚR INFORMACÍ". Tato nová služba umožňuje zasílání důležitých informací z Obecního úřadu Sojovice na zaregistrované e-maily. Rovněž tak Vám budou zasílány upozornění, kdykoliv se na našich www stránkách cokoliv změní!
Tento systém je pro vás zcela zdarma.Informace nejdůležitější - jak službu získat:
Služba je poskytována všem zaregistrovaným zájemcům ve stejném rozsahu a zdarma. Stačí vyplnit velmi jednoduchý formulář na této stránce a od následujícího dne vám přijde na uvedený e-mail krátká zpráva s oznámením, kdykoliv se na www stránkách objeví jakákoliv novinka. Stejným způsobem můžete službu kdykoli zrušit.


Upozornění:
Vaším souhlasem stvrzujete možnost, že Vaši uvedenou e-mailovou adresu mohou v hlavičce zprávy vidět i další příjemci e-mailu.

 Přihlášení: 
Souhlasím s odběrem informací o novinkách na www stránkách Obecního úřadu Sojovice. Napište Váš e-mail a slovo SOUHLASÍM
(malá či velká písmena se nerozlišují).

 
  Odhlášení:  
Ruším svůj souhlas s odběrem informací o novinkách na www stránkách Obecního úřadu Sojovice. Napište Váš e-mail a slova RUŠÍM SOUHLAS
(malá či velká písmena se nerozlišují).